Bodybuilding Otoritelerinin Tercihi ORİJİNAL Balkan DANABOL!

Orijinal DANABOL!

Uygun Fiyata Artık Kolayca Kapınıza Teslim!

(+90)530 783 7643

Hemen Sipariş Ver- 7/24 Danabol Satış Hattı

Steroidler nedir ?

Türkiye’nin ORİJİNAL DANABOL & CLENBUTEROL Satış Merkezi

Vücut geliştirme ile ilgilenen çoğu kişinin en az bir kere kullanmayı düşündüğü ve hızlı kas gelişimi için tercih edilen steroidler hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz?

Steroidler aslında çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan bir ilaç sınıfına verilen isimdir. Steroidler (deca drabolin, oxandrolon, nondrolon, anapolon) Aslen tıbbın ilgilendiği zaafiyet durumlarında, ameliyat sonrası nekahat(iyileşme) döneminde toparlanması güç olan yaşlı, ya da zayıf bünyeli bireylerin vücut sistemlerini kuvvetlendirmek için; “testosteron” gibi protein mekanizmasını uyararak kas eldesini, güçlenmesini ve yaraların iyileşmesini hızlandırılması mecburiyeti bulunan bir çok hastalığın tedavisi için geliştirilmiş moleküllerdir.

Tüm bu ağır tıbbi sorunların yanı sıra steroidler metabolizmanın düzenlenmesi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, kas ve kemik kütlesinin arttırılması gibi çeşitli tıbbi amaçlar için de tercih edilebilmektedirler.

Steroidler 20. yüzyılın tıp alanındaki çığır açıcı önderleridir. Steroidler sayesinde 90 yaşındaki güçten düşmüş bir insan, geçirdiği zorlu ameliyatlar sonrası, bir kaç aylık enjeksiyon sayesinde canlanır ve genç bir insanın sahip olabileceği hızda yara iyileşmesine ve doku tamirine kavuşur. Böylece kişi, kısa sürede toparlanarak ayağa kalkar ve hayata döner. Eğer steroidler olmasaydı bir çok güçsüz bünye, zayıf genetikleri ya da ilerlemiş yaşları yüzünden zorlu sağlık problemlerini aşamazdı.
İşte bu hızlı iyileşmeyi ve protein tutumunu sağlayan steroidler; bu yetenekleri sayesinde başta bodybuildingciler olmak üzere bütün spor dallarında sağlıklı sporcular tarafından güç ve kuvvet kas hacmi eldesi için amaçları dışında kullanılmaya başlanmıştır.
Bir ayağı çukurda olan yaşlı bir nineyi kısa sürede güçlendirip genç bir insan haline getirip ayağa kaldırabilen steroidler, normal ve sağlıklı bireylerin vücutlarına girdiklerinde ise, inanılmaz kuvvet artışlarına, kaslanmaya ve zindelik getirisine dönüşür.
Steroidlerin spor dünya camiası tarafından doping amaçlı kullanımı, steroidlerin icadı ve keşfiyle başlamıştır.
Güç iyileşen bir beden yerine sağlıklı normal vücutlarda kullanıldığında; televizyonlarda, filmlerde ve dergilerde gördüğümüz gelişkin adeleli, devasa erkeklerin dünya sahnesine çıkmasını sağlamıştır. Bizler de steroidleri ekranlarda Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone olarak izlemekteyiz.
Steroidlerin keşfinden önce; ancak genetik sınırları ölçüsünde kaslanabilen, yine genlerinin ve antrenman çabasının sınırları dahilinde güçlenebilen ya da yaptığı sporun türüne göre (hız, kemik sağlamlığı, tendon dayanıklığı, esneklik) gibi verim bekleyen sporcular, bu kısıtların dar alanında kalmışlardı.
Ancak steroidlerin üretilmeye başlanması ile, 1 asır öncesine göre daha süratli atletler, daha gelişkin vücutlu vücutçular ve sinema oyuncuları ortaya çıkmaya başlamıştır.
Özetle steroidler; zayıfı güçlendirmek için üretilmiş, ancak daha çok, güçlüyü daha da güçlü ve iri bir hale getirmek için kullanılmış gizemli moleküllerdir.
Bir aids hastası Dianabol kürü yaparak bağışıklığını güçlendirip ömrünü uzatabilirken aynı dianabol’ü danabol markasıyla kullanıp küre giren bir sovyet vücutçu; rakiplerinin önüne geçerek yüksek kas tutumu sayesinde müsabakada birinciliği göğüslemektedir. Bu durum, diğer tüm sporlar için güreş, 100 metre koşuları, yüzme, kürek vb. ve diğer tüm steroidler için de geçerlidir.
Burada dikkat edilmesi gereken nokta, yaratılışlarının amacı aksinde kullanılan steroidleri bilinçli bir sistem içerisinde kullanmak, bilinçli bilimsel kürler yaparak, yoğun antrenman desteği ve en önemlisi olarak da kür dönemi boyunca kuvvetli beslenerek, (günde kilo başına 3 gr protein) alımı sağlayarak, mümkün olan en yüksek oranda proteini kas formunda vücuda depolayabilmek, en yüksek ve olabilecek en sağlıklı verimi edinebilmektir.

Türkiye’nin DANABOL & CLENBUTEROL satış merkezi

UYGULADIĞIMIZ KAPIDA ÖDEMELİ KONTROLLÜ TESLİM YÖNTEMİ VE KONTROL KODU TEKNOLOJİSİ BİLEŞİMİ OLAN BU SİSTEM TÜRKİYE’DE TEKTİR !
 

*   1 KUTU DANABOL  120 tl 

*   1 KUTU CLENBUTEROL 100 TL

*   14 tl kapıda ödeme bedeli
*   kontrollü teslimat istenirse + 10 tl ptt kargo ile kapıda ödeme !!!

3 kutu ve üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA !!!

Not: Ürünlerimiz Sahte Ürünlerin Önüne Geçebilmek İçin,
Haziran sonu İtibarı İle Yeni Tasarım Kutuları ve 60 Tablet Yerine
100 Tablet Olarak Yeni Fiyatları İle Satışa Sunulacaktır.

Siparişleriniz sonrası sizi arayarak sipariş teyidi almaktayız.

Ürünlerimiz Hakkında Sormak istediğiniz tüm sorularınıza cevap veriyoruz.

Dilerseniz; “0530 783 7643” numaralı telefonumuza “Whatsapp ” üzerinden de Siparişlerinizi verebilirsiniz,
bizimle 24 saat irtibata geçebilirsiniz.

BİZİM FARKIMIZ NEDİR ?

* PTT KONTROLLÜ KARGO TESLİM SEÇENEĞİ İLE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE SİZLERE YOLLADIĞIMIZ ÜRÜNÜNÜZÜ AÇABİLİRSİNİZ !!!


* KARGONUZU AÇARAK ÜRÜNÜ İNCELEYİP, GÜVEN İLE ÖDEMENİZİ YAPAR, ÜRÜNÜ ÖYLE TESLİM ALIRSINIZ !!!

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ!

* Kredi kartı numaranızı vermeyin !
* E-mail adresinizi de gerek yok !
* Telefon numaranızı vermeniz gerekli !
* Mini sipariş formu ile kolay sipariş verin!
* PTT kargo ve kapıda ödeme imkanı ile Orijinal BALKAN PHARMA Dianabol’ü; DANABOL ve CLENBUTEROLü ayağınıza getiriyoruz.
* Siparişleriniz en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.
* Kontrollü teslim seçeneği ile yolladığımız kargoyu  geldiğinde ödeme yapmadan önce açıp bakarak Ürünü görün, elinize alın, inceleyin, ödemeyi öyle yapın..