Bodybuilding Otoritelerinin Tercihi ORİJİNAL Balkan DANABOL!

Orijinal DANABOL!

Uygun Fiyata Artık Kolayca Kapınıza Teslim!

(+90)530 783 7643

Hemen Sipariş Ver- 7/24 Danabol Satış Hattı

Clenbuterol Nedir?

CLENBUTEROL NEDİR ?

Daha çok Klen ismindeki kısaltması ile bilinen Clenbuterol pek çok profesyonel sporcu tarafından da kullanılan ve yağ yakmada etkili olan bir üründür.Aslında astım tedavisinde kullanılan bir ilaç olmasına rağmen bir çok alandaki sporcular ve mankenler tarafından kullanılan bir yağ yakıcıdır.

Vücutta gösterdiği etkiler gözlendiği takdirde steroidlerle arasındaki benzerliklerin görülebildiği bu ürün herhangi bir gıda takviyesi ya da destekleyici bir ürün olmasının dışında ilaçtır.Kesinlikle bir streoid değildir.

Vücut ısısını önemli derecede artırarak yağ yakımını hızlandırır.Yağların yakılmasını hızlandırdığı için hem kas gelişimi konusunda hem de spor antrenmanları sırasındaki gerekli olan enerjinin sağlanması açısından bu ürün oldukça etkili bir performans göstermektedir.

Bunun dışında güç artışı ile ileri dönemlerde kas yapımına da yardımcı olur. Özellikle vücut geliştiriciler testo içeren kürlerle birlikte veya kür sonrası Clenbuterolü kullanabilir.

CLENBUTEROL NASIL ETKİ EDER?

Çalışma mekanizması oldukça kolaydır. Beta 2 reseptörleri metabolizma aktivitesini uyararak arttırır. Bu artış, hücresel ısının yükselmesi nedeniyle vücut sıcaklığının yükselmesine neden olur. Bu artış hücrelerdeki mitokondri faaliyetinin artması dolayısıyla olur. Vücut sıcaklığındaki (sahip olduğu enerji, ısıdaki artış) metabolizma faaliyetini arttırır, yani sahip olunan vücut yağının kullanılmasının çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

CLENBUTEROL’un YARARLARI NELERDİR?

Tahmin edilebileceği üzere supplement ile clen kombin ederseniz daha fazla yağ yakacaksınız ve clen’in tasarlandığı üzere daha fazla nefes kapasitesi, yüksek kardiovasküler verimlilik ve etkiye sahip olacaksınız.

Yağ yakımı birinci sıradaki etkisi olmasının yanında, şüphesiz bir şekilde anabolik etkileri de vardır. (hatırı sayılır miktarda) bu ilacın anabolik etkisinin çok hafif olmasına rağmen, çok az bir biçimde de olsa kuru kas kütlesi eklemeye yardımcı olduğu araştırmalarla gösterilmiştir.

Anlayabileceğiniz üzere ne kadar yağlanmadan kuru kütle eklersek vücut metabolizmamız o kadar iyi çalışır ve genel olarak bu da yağ yakımını arttırmaya, yani clen’den aldığımız etkinin artmasına neden olur.

CLENBUTEROL NASIL KULLANILMALDIR?

Kullanım dozajı değişmekle birlikte kilo ve spor geçmişine bağlı olarak 5-12 tablet arasında değişir. İlk gün bir tabletle başlayıp her gün birer tablet artırmak kaydıyla CLENBUTEROL kullanılabilir.

Her ne kadar steroid olmasa da bazı yan etkileri vardır. Bunlar; baş ağrısı, ellerde titreme, çarpıntı hissi, terleme, bazen uykusuzluk, tansiyon, kafada zonklama, kramplar nadiren de mide bulantısıdır.

Kadınlarda kullanabilir mi diye sorarsanız spor yapmaları kaydıyla kullanabilirler ama doz erkeklerin kullandığı dozun yarısı kadar olmalıdır.

CLENBUTEROL YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Söylendiği gibi CLENBUTEROL‘ün etkileri gerçektir ama yan etkileri olan bir ilaçtır ve bu yan etkiler rahatsız edici olabilir. CLENBUTEROL kişiden kişiye değişmekle birlikte uzun süreli ve yüksek miktarlarda kullanımlarda asabilik ve uykusuzluk yapabilir.
CLENBUTEROL bazen de kas krampları yapabilmektedir; bunu önlemek ve azaltmak için CLENBUTEROL alınan süre boyunca su tüketimini arttırmak ve vitamin mineral eksikliğinin önüne geçmek gerekmektedir.

Bu etkilerinin yanında CLENBUTEROL fark edilebilir bir şekilde kalp büyümesi yapabilir! Yan etkiler ve özellikle kalp büyümesi kullanılan doza, yanında alınan supplement ve diğer stimulant (uyarıcılara) bağlıdır. CLENBUTEROL kesinlikle sürekli ve ara verilmeden kullanılmamalıdır ve bir yılda 3-4 ay civarında kullanmak en az zararla en fazla verimi almanızı, yan etkilerden uzak durmamızı sağlar.

Yağ yakmak ve çok daha kısa bir süre içinde gelişmiş kaslara sahip olmak için bu ürünün kullanılması planlanıyorsa ürünün son yıllarda pek çok spor dalında yasaklanmış ürünler arasında dahil edildiğini bilmek gerekiyor. Türkiye’de eczanelerde satılmamaktadır.

Çok sayıda yan etkisi bulunan bu ürünün yine de kullanmak isteyenler kendi sorumluluklarını alarak ürünün getirdiği faydalar ve riskler arasında bir seçim yapmak suretiyle karar verebilirler.

Danabol Satış Clenbuterol Sipariş

Türkiye’nin DANABOL & CLENBUTEROL satış merkezi

UYGULADIĞIMIZ KAPIDA ÖDEMELİ KONTROLLÜ TESLİM YÖNTEMİ VE KONTROL KODU TEKNOLOJİSİ BİLEŞİMİ OLAN BU SİSTEM TÜRKİYE’DE TEKTİR !
 

*   1 KUTU DANABOL  120 tl 

*   1 KUTU CLENBUTEROL 100 TL

*   14 tl kapıda ödeme bedeli
*   kontrollü teslimat istenirse + 10 tl ptt kargo ile kapıda ödeme !!!

3 kutu ve üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA !!!

Not: Ürünlerimiz Sahte Ürünlerin Önüne Geçebilmek İçin,
Haziran sonu İtibarı İle Yeni Tasarım Kutuları ve 60 Tablet Yerine
100 Tablet Olarak Yeni Fiyatları İle Satışa Sunulacaktır.

ÖDEME & TESLİMAT & GARANTİ

Ürünlerimizi sadece PTT Kargo ile ve KAPIDA ÖDEME sistemi ile göndermekteyiz. Dilerseniz KONTROLLÜ TESLİMAT yöntemini de tercih edebilirsiniz.

PTT KARGO sadece nakit ödeme ile teslimat yapmaktadır. Kargonuz size ulaştığında ödeme yapmadan öce kargonuzu açıp bakma hakkınız vardır Çünkü ürünlerinizi dilerseniz +5 tl ödeyerek PTT’nin KONTROLLÜ TESLİM seçeneği ile sizlere yollayabiliriz.

Ayrıca Balkan Pharma ürünlerimizi de, (Örneğin Danabol ve Clenbuterol gibi) kutuyu açtıktan sonra blister üzerindeki 14 haneli Kontrol Kodu ile Balkan Pharma’nın internet sitesinden orijinal olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Dilerseniz PTT KARGO görevlisini kısa süre kapıda bekleterek;   ÖDEMEYİ YAPMADAN ÖNCE bu kontrolü yapabilir, Balkan Pharma‘nın sitesine blisterdeki kodu girdiğinizde Orijinallik teyidi alır, ödemeyi de orijinalliğinden emin olmuş olarak ptt kargo personeline yapabilirsiniz.

GÜVENLİ KARGO VE ÖDEME

* PTT KONTROLLÜ KARGO TESLİM SEÇENEĞİ İLE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE SİZLERE YOLLADIĞIMIZ ÜRÜNÜNÜZÜ AÇABİLİRSİNİZ !!!


* KARGONUZU AÇARAK ÜRÜNÜ İNCELEYİP, GÜVEN İLE ÖDEMENİZİ YAPAR, ÜRÜNÜ ÖYLE TESLİM ALIRSINIZ !!!

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ!

* Kredi kartı numaranızı vermeyin !
* E-mail adresinizi de gerek yok !
* Telefon numaranızı vermeniz gerekli !
* Mini sipariş formu ile kolay sipariş verin!
* PTT kargo ve kapıda ödeme imkanı ile Orijinal BALKAN PHARMA Dianabol’ü; DANABOL ve CLENBUTEROLü ayağınıza getiriyoruz.
* Siparişleriniz en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.
* Kontrollü teslim seçeneği ile yolladığımız kargoyu  geldiğinde ödeme yapmadan önce açıp bakarak Ürünü görün, elinize alın, inceleyin, ödemeyi öyle yapın..

Siparişleriniz sonrası sizi arayarak sipariş teyidi almaktayız.

Ürünlerimiz Hakkında Sormak istediğiniz tüm sorularınıza cevap veriyoruz.

Dilerseniz; “0530 783 7643” numaralı telefonumuza “Whatsapp ” üzerinden de Siparişlerinizi verebilirsiniz,
bizimle 24 saat irtibata geçebilirsiniz.