Bodybuilding Otoritelerinin Tercihi ORİJİNAL Balkan DANABOL!

Orijinal DANABOL!

Uygun Fiyata Artık Kolayca Kapınıza Teslim!

(+90)530 783 7643

Hemen Sipariş Ver- 7/24 Danabol Satış Hattı

Danabol Etkileri Nelerdir?

Danabol, testosteronu taklit ederek bedeni güçlü ve kaslı bir erkek formuna ulaştıran en bilinen üründür

Danabol Metabolizmaya Nasıl Etki Eder ?

Danabol ün Anabolik Etkisi!

Vücudun kendi salgıladığı testosteron gibi hormonların vücut içerisinde üstlendikleri görevi üstlenerek tıpkı bir testosteronmuşçasına hareket ederek vücudu uyarmalarıdır. Bu uyarıyı Danabol’un içinde bulunan “Dianabol” molekülleri sağlar. Dianabol, hücre reseptörlerine(alıcılara) temas ederek hücreleri uyarır, dianabol uyarısını alan hücre daha çok aminoasit depolama yönünde teşvik eder.

Aminoasitler, gıdalarla aldığımız proteinlerin midede sindirildikten sonra kana karışan küçük yapı taşlarıdır. Bu yapı taşı aminoasitler hücre içerisine ne kadar fazla giriş yaparsa yediğimiz besinlerden o ölçüde yarar sağlamış oluruz.

Çünkü her sporcunun bildiği üzere; insanoğlu ne kadar sıkı beslenirse beslensin, ne derece fazla miktarda protein alırsa alsın, bedeni bu proteinlerin ancak belli bir kısmını kullanabilmektedir.

Örneğin, 100 kilo ağırlığındaki bir sporcunun günde ihtiyaç duyduğu protein seviyesi 200 gram kadardır. Bunun 100 gramı yaşamsal faaliyetler için harcanmakta olup, kalan 100 gramlık artı protein değerinin ise ancak 15-20 gramlık bir kısmı vücut tarafından kaslara depo edilebilir.

En sonunda kalan yaklaşık 80 gramlık protein yükü ise idmanlarda yakılmakta, ve bir çoğu da idrarla birlikte ya aminoasit formunda dışarı atılıp ziyan olmakta. Ya da yağa dönüştürülerek depo edilmektedir.

Danabol Satış Clenbuterol Sipariş

Özetle; Bir vücutçunun ya da kaslanmak isteyen diğer spor dallarındaki her hangi bir ferdin en sıkı çalışmayla birlikte edinebileceği günlük kas kazancı en iyi beslenme ve idman şartlarında bile 15-20 gram kadardır. Bu verimsiz kısır durum ise insan bedenini kaslanma bağlamında oldukça kısıtlayan ve bodybuilding sporunu dünyanın en zor ve meşakkatli sporlarından biri haline dönüştürür.

İşte tam bu noktada devreye giren steroidler, vücuda besinlerle birlikte alındığında, vücut tarafından kullanılamayan bunca artık proteini hücrelere nüfuz ettirerek şişmesine, temiz kaliteli sıkı görünümlü kas kümeleri halini almasını sağlar.

Dianabol ise steroid dünyasının en sevdiği ve itibar ettiği steroidlerin başında gelir. Dianabol kullanan sporcu, günlük koyduğu kas kütlesi miktarını 15-20 gramlardan; 55-60 gramlara çıkarabilmekte, böylece vücudunu, tepki vermediği idmanlara dianabol vasıtasıyla cevap verir hale getirmektedir.

Dianabol’ün değdiği hücre reseptörleri, dianabolü bir testosteron molekülü gibi algılar, Bu bir nevi vücudu kandırma yoludur. Kas tutucu testosteron uyarısını dianabol üzerinden edinen kas hücreleri yenilen sütü, eti ve yumurtayı adeta bir pompa makinası gibi hücre içerisine çeker. Çekilen protein aminoasitleri ribozomlarda birleştirilerek tekrardan proteine dönüştürülür ve bu dönüşen proteine de kas denilir.

Uygun etkili dianabol kürleri ile hücre içi protein sentezi misliyle artırılabilmektedir. Bir çok steroid eş zamanlı kombinasyonlar ile uygulanırken, dianabol tek başına alınması halinde bile güçlü kas tutumu sağlamaktadır.

Dianabol(Danabol)’ün iğne değil de hap şeklinde olması ise, iğne enjekte edecek sağlık eleman bulma ve delik deşik bir kalça derdinden de kişiyi kurtarır.

2 su bardağı su ile alınacak olan Danabol tabletleri, 1 ay gibi kısa sürede, dışarıdan bakıldığında hemen fark edilen sıkı güçlü kasların belirgenleşmesini sağlamaktadır.

Dikkat edilmesi gereken husus; Danabol gibi bir güçlü steroidi kullanırken, beslenmeyi kuvvetli tutmak gerektiğidir. Yenilen besinler; tuğla, kum ve çimento ise, Danabol inşaat ustası hükmündedir. Bu güçlü inşaat ustası ekibini şantiye bünyesine aldıktan sonra, önlerine yüklü miktarda malzeme koyulmaması halinde danabol boşuna alınmış olunur, yapı işlemi gerçekleşemez, işçi rolündeki onca danabol molekülü hücrelerin etrafında amaçsızca gezinmekle kalır. Şayet, olması gerektiği gibi günlük 200 gram ve hatta 300 gram dolaylarında alınacak temiz ve kaliteli protein beslenmesi ile Danabol’ün önüne kullanabileceği yeterli miktarda vücut inşaa malzemesi konulmuş olur ki, bu da 1-2 ay gibi kısa sürede; 7-8 ayda edilinecek yoğun kas kütlesini kişiye kazandırır.

Danabol sadece, kaslanmayı sağlamakla kalmamakla birlikte; varsa açık yaraların erken iyileşmesine, hastalık, zayıflık, yaşlılık ve zaafiyet hallerinde ise vücudun kısa bir zaman diliminde dirilip doğrulmasına, gençlik hissine, güç artışına, bağışıklık sistemini güçlendirmeye de büyük fayda sağlamaktadır. Çünkü vücuttaki her hücrenin yapı taşı proteinlerdir, proteinleri hücrelere yığan ise testosteron hormonudur.

Danabol de, testosteronu taklit ederek bedeni güçlü ve kaslı bir erkek formuna ulaştıran en bilinen üründür

Danabol ün Androjenik Etkisi!

Testosteron’un bir diğer vasfı da cinsiyet özelliklerinin belirginleşmesinde üstlendiği roldür. Cinsiyet özelliklerinden kasıt; erkeksi seksüel yapı ve cinsel fonksiyonlar, sakal, vücut kıl oranındaki erkeksi yoğunluk, ses kalınlığı gibi niteliklerdir. Testosteron molekülüne benzeyen steroid molekülleri, vücut tarafından kas tutucu olarak algılandığı gibi, testosteron’un bir diğer vasfı olan cinsiyet hormonu görevini de istemeden üstlenirler. İşte bu cinsiyet niteliklerini belirleyen testosteron rolünde androjenik etki denilir.

Dianabol de diğer steroidler gibi vücutta testosteron rolü oynamaktadır ve her steroid gibi cinsiyet özelliklerini de etkilemektedir. Ancak gerçekleşmesi istenmeyen bu cinsiyet değişiklikleri dianabol’de, diğer steroidlere nazaran çok daha azdır. Bu olumlu tablo da dianabol’ü favori steroid konumuna yükseltmektedir. Nondrolon, anapolon, testosteron gibi steroid türevleri vücutta kaslanmanın yanında kıllanma, ses kalınlaştırma ve saç dökme gibi olumsuz yan etkilere sahip olabilirken, dianabol’de bu androjenik yan etkiler çok daha hafifi seyretmektedir. Bu düşük androjenik ya etki profili de Danabol’ü vazgeçilmez kılan en ana etmenlerden biridir.

Danabol; çoğu steroidde olduğu gibi, ilkin belli bir miktar vücut dokularında birikmek suretiyle, 1-2 haftalık bir zaman dilimi sonrası yoğun antrenmana ve sıkı beslenme düzeni dahilinde yüksek protein tutumu sağlayarak 10-12 günlük süre zarfında etkinliğini gözle görülebilir bir şekilde hissettirir.

İlacın kesilmesi akabindeki 2 haftalık zaman içerisinde; başlarda geç gelen bu protein yükleme etkisi, bu sefer, ilacın kesilmesine rağmen vücut içerisinde varlığını sürdüren dianabol molekülleri vasıtasıyla bir müddet daha sürdürülür.

Özetle; Danabol’ün görünür etkisi ilaç alımından 2 hafta sonra ortaya çıkmaya başladığı gibi, ilaç kesildikten 2 hafta sonrasına kadar değin sürmektedir. Bu zaman zarfında Danabol; bedene beslenme ile giren protein ve aminoasitleri kas dokularına hapsedecek şekilde vücut hücrelerini uyararak, kaslanmayı ve güçlenmeyi sağlar.

ÖDEME & TESLİMAT & GARANTİ

Ürünlerimizi sadece PTT Kargo ile ve KAPIDA ÖDEME sistemi ile göndermekteyiz. Dilerseniz KONTROLLÜ TESLİMAT yöntemini de tercih edebilirsiniz.

PTT KARGO sadece nakit ödeme ile teslimat yapmaktadır. Kargonuz size ulaştığında ödeme yapmadan öce kargonuzu açıp bakma hakkınız vardır Çünkü ürünlerinizi dilerseniz +5 tl ödeyerek PTT’nin KONTROLLÜ TESLİM seçeneği ile sizlere yollayabiliriz.

Ayrıca Balkan Pharma ürünlerimizi de, (Örneğin Danabol ve Clenbuterol gibi) kutuyu açtıktan sonra blister üzerindeki 14 haneli Kontrol Kodu ile Balkan Pharma’nın internet sitesinden orijinal olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Dilerseniz PTT KARGO görevlisini kısa süre kapıda bekleterek;   ÖDEMEYİ YAPMADAN ÖNCE bu kontrolü yapabilir, Balkan Pharma‘nın sitesine blisterdeki kodu girdiğinizde Orijinallik teyidi alır, ödemeyi de orijinalliğinden emin olmuş olarak ptt kargo personeline yapabilirsiniz.

Türkiye’nin DANABOL & CLENBUTEROL satış merkezi

UYGULADIĞIMIZ KAPIDA ÖDEMELİ KONTROLLÜ TESLİM YÖNTEMİ VE KONTROL KODU TEKNOLOJİSİ BİLEŞİMİ OLAN BU SİSTEM TÜRKİYE’DE TEKTİR !
 

*   1 KUTU DANABOL  120 tl 

*   1 KUTU CLENBUTEROL 100 TL

*   14 tl kapıda ödeme bedeli
*   kontrollü teslimat istenirse + 10 tl ptt kargo ile kapıda ödeme !!!

3 kutu ve üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA !!!

Not: Ürünlerimiz Sahte Ürünlerin Önüne Geçebilmek İçin,
Haziran sonu İtibarı İle Yeni Tasarım Kutuları ve 60 Tablet Yerine
100 Tablet Olarak Yeni Fiyatları İle Satışa Sunulacaktır.

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ!

* Kredi kartı numaranızı vermeyin !
* E-mail adresinizi de gerek yok !
* Telefon numaranızı vermeniz gerekli !
* Mini sipariş formu ile kolay sipariş verin!
* PTT kargo ve kapıda ödeme imkanı ile Orijinal BALKAN PHARMA Dianabol’ü; DANABOL ve CLENBUTEROLü ayağınıza getiriyoruz.
* Siparişleriniz en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.
* Kontrollü teslim seçeneği ile yolladığımız kargoyu  geldiğinde ödeme yapmadan önce açıp bakarak Ürünü görün, elinize alın, inceleyin, ödemeyi öyle yapın..

GÜVENLİ KARGO VE ÖDEME

* PTT KONTROLLÜ KARGO TESLİM SEÇENEĞİ İLE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE SİZLERE YOLLADIĞIMIZ ÜRÜNÜNÜZÜ AÇABİLİRSİNİZ !!!


* KARGONUZU AÇARAK ÜRÜNÜ İNCELEYİP, GÜVEN İLE ÖDEMENİZİ YAPAR, ÜRÜNÜ ÖYLE TESLİM ALIRSINIZ !!!

Siparişleriniz sonrası sizi arayarak sipariş teyidi almaktayız.

Ürünlerimiz Hakkında Sormak istediğiniz tüm sorularınıza cevap veriyoruz.

Dilerseniz; “0530 783 7643” numaralı telefonumuza “Whatsapp ” üzerinden de Siparişlerinizi verebilirsiniz,
bizimle 24 saat irtibata geçebilirsiniz.