Bodybuilding Otoritelerinin Tercihi ORİJİNAL Balkan DANABOL!

Orijinal DANABOL!

Uygun Fiyata Artık Kolayca Kapınıza Teslim!

(+90)530 783 7643

Hemen Sipariş Ver- 7/24 Danabol Satış Hattı

Danabol Nedir!

süratli bir etki ile vücudu geliştiren bir tür hacim steroididir.

DANABOL NEDİR ?

* Dianabol; kimyadaki latince ismi; Methandrostenolone/methandienone olan, Ukrayna menşei ile Danabol markası adı altında BALKAN PHARMA şirketi tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir steroiddir.

* Dianabol(Danabol); çok etkili bir oral steroiddir. ( ağız yoluyla alınır, iğne kullanılmaz, hap şeklindedir. )
* Dianabol, dünyada şu ticari markalar altında satılır; Danabol, Bionabol, Dialone, Trinergic Nerebol, Stenolon, Naposim, Metenabol, Encephan, Anabolin.
* Dianabol, ilk olarak 1956 yılında Dr. John Ziegler tarafından ‘Ciba Labaratuarlarında üretilmiştir.
* Dianabol ilk başlarda yüksek protein sentezine ihtiyaç duyan, geç iyileşen hastaların güçlenerek çabuk iyileşmelerini sağlamak amacıyla yaşlı ve güçsüz bünyeler için üretilmiştir.
* Dianabol, Amerika kıtasındaki sporcuların ilk kullandıkları steroiddir.
* Dianabol, Meksika ve Panama’da iğne formunda, diğer ülkelerde ise tablet formunda üretilen bir steroiddir.
* Dianabol, 1960’dan sonra pek çok ülkede kullanılmaya başlamış ve tüm spor dallarında en çok tercih edilen ve benimsenen anabolizan ünvanını kazanmıştır.

* Dianabol, Amerika’da böyle doping amaçlı kullanıldığı için piyasadan kaldırılmış olup, Avrupa’da (Moldova, Almanya, Bulgaristan ) ise,  değişik isimler adı altında eczanelerde satılmaya devam etmiştir.

* Dianabol; moleküler olarak testosterona çok benzediğinden, vücut içerisinde testosteron gibi hareket eder ve protein tutucu reseptörlerini yüksek oranda uyararak, besinlerde alınan proteinleri kaslarda depolar böylece kaslanmayı bariz oranda arttırır.

Kısacası Dianabol vücutta su tutar, oldukça hızlı bir etki ile vücudu geliştiren bir tür hacim steroididir. Hacim kürlerinin vazgeçilmezidir. Kullanımı çok yüksek performans, kuvvet ve hacim kazanmayı sağlar. Tek başına kullanmak pek etki etmez, diğer ilaçlarla kombine edildiğinde etki muazzam olur. Kür boyunca kullanılmaz belli bir zamandan sonra danabolu kesmek gerekir.

* Danabol kullanım sonrası çok çabuk bir şekilde vücuttan atıldığından doping testlerinde yakalanamamaktadır. Profesyoneller tarafından bu kadar çok ilgi görmesinin sebebi de budur.
* Danabol, doping testinden 15 gün önce bırakıldığında, test günü vücuttan silinmiş halde olur ve test temiz raporu ile sonuçlandığı için pek çok sporcunun tercihidir.
* Danabol; kullanımının çok artırılması durumunda bir yerden sonra sonucu artmayan bir ilaçtır. Günlük 50 miligramın üzerinde alınması ekstra hiçbir etki ve verim kazandırmaz.

Bu yüzden Danabol’ün; günde 15 ila 40 miligram aralığında kullanılması makbuldür.
Aksi zorlamalarda karaciğerin yorulabileceği göz ardı edilmemelidir.

DANABOL NASIL BİR STEROİD ?

Dianabol ortalamanın üstünde bir yeteneğe sahip etkili bir bileşiktir. Genellikle Deca ile kombine edilerek alınan dianabol 2-3 ay gibi kısa bir zaman diliminde bir insanın ancak 3-4 yıl gibi bir steroidsiz (dianabolsüz) çalışma düzeninde elde edebileceği kas hacmini kişiye kazandırabilir.

Dianabol‘ün en çok rağbet gören bodybuilding ürünü olmasının sebebi ise; böylesi muazzam bir hızlı kas yapılanmasını sağlayabilmesi yanısıra, bilinen onlarca steroid türü içerisinde yine bilinen en zararsız steroid olmasıdır. Elbetteki her ilaç gibi dianabol‘ün de yan etkileri zaman zaman kendini göstermektedir. Ancak kazanç ve kayıp tartıldığında, kazancın her zaman yan etkilerin yanında göz ardı edilebilir düzeyde olması sayesinde dünyanın en çok ilgi gören steroidi ünvanını taşır. Dianabol(danabol) hangi bodybuilding otoritesine sorulursa sorulsun; aynı makul yaklaşımı alır.

Steroid kullanan sporcular için üzerinde durulması gereken nokta, yan etkiler değil; yan etkilerden korunma ve arınma metotları ve yaklaşımlarıdır.
Risk faktörlerinin bilincinde olan her sporcu; steroid kullanmaya karar verdikten sonra; artık odaklandığı konu, eğer dianabol‘den bahsediyorsak, dianabol‘ün yanında yan etkileri baskılayacak vitamin türlerinin ne olduğu, ve üründen elde edilebilecek maksimum faydanın hangi çalışma ve beslenme düzeni içerisinde elde edilebileceğidir.

Danabol Satış Clenbuterol Sipariş

Özetle: Dianabol‘ü kullanmak isteyen kişi için dianabol makuldür. Ancak bu makullük hangi disiplin içerisinde yan etkisiz ve en yüksek verimli olabilir? İşte dianabol‘ü kullanma kararı alan kişinin üzerinde durması gerektiği soru budur.

Türkiye’nin DANABOL & CLENBUTEROL satış merkezi

UYGULADIĞIMIZ KAPIDA ÖDEMELİ KONTROLLÜ TESLİM YÖNTEMİ VE KONTROL KODU TEKNOLOJİSİ BİLEŞİMİ OLAN BU SİSTEM TÜRKİYE’DE TEKTİR !
 

*   1 KUTU DANABOL  120 tl 

*   1 KUTU CLENBUTEROL 100 TL

*   14 tl kapıda ödeme bedeli
*   kontrollü teslimat istenirse + 10 tl ptt kargo ile kapıda ödeme !!!

3 kutu ve üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA !!!

Not: Ürünlerimiz Sahte Ürünlerin Önüne Geçebilmek İçin,
Haziran sonu İtibarı İle Yeni Tasarım Kutuları ve 60 Tablet Yerine
100 Tablet Olarak Yeni Fiyatları İle Satışa Sunulacaktır.

ÖDEME & TESLİMAT & GARANTİ

Ürünleriniz, Sipariş verdiğiniz günün ertesi ilk iş gününde, PTT KARGO ile sizlere kargolanmakta; ardından kargo barkod kağıdınızın fotoğrafı sizlere gönderilmektedir. Barkod kağıdınızın sol üst köşesindeki KP00.. ile başlayan kod ile de PTT KARGO’ nun sitesinden kargonuzu her an takip edebilirsiniz.

Kargolarınızın tahmini teslimat süresi İstanbul içine 2 gün İstanbul dışına ise 3 gündür. Ürününüz verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Siparişlerinizi ev ya da iş adreslerinize vermek istemez iseniz,  en yakın PTT Şubesine de gönderilmesini isteyebilirler. Kargolarınızı en yakın PTT şubesine vermeniz halinde ürünün elinize geçme süresi  1 gün daha çabuklaşmaktadır.

Ev ve iş yerlerinize ulaşan kargonuzu, adresinizde bulunmadığınız için teslim alamamanız durumunda, kargonuz size en yakın ptt şubesine götürülerek  15 gün beklemekte, sonrasında tarafımıza geri dönmektedir.
PTT şubelerinin kargo teslim alanlarında uzun sıra kuyruğu bulunmamaktadır, kimliğinizi göstererek, kargonuzu kolayca alabilirsiniz.

BALKAN PHARMA ORİJİNAL ÜRÜN KONTROL KODU İÇİN ; https://www.b-p.md/
PTT KARGO’nun gönderi takibi sitesi içinhttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/

GÜVENLİ KARGO VE ÖDEME

* PTT KONTROLLÜ KARGO TESLİM SEÇENEĞİ İLE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE SİZLERE YOLLADIĞIMIZ ÜRÜNÜNÜZÜ AÇABİLİRSİNİZ !!!


* KARGONUZU AÇARAK ÜRÜNÜ İNCELEYİP, GÜVEN İLE ÖDEMENİZİ YAPAR, ÜRÜNÜ ÖYLE TESLİM ALIRSINIZ !!!

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ!

* Kredi kartı numaranızı vermeyin !
* E-mail adresinizi de gerek yok !
* Telefon numaranızı vermeniz gerekli !
* Mini sipariş formu ile kolay sipariş verin!
* PTT kargo ve kapıda ödeme imkanı ile Orijinal BALKAN PHARMA Dianabol’ü; DANABOL ve CLENBUTEROLü ayağınıza getiriyoruz.
* Siparişleriniz en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.
* Kontrollü teslim seçeneği ile yolladığımız kargoyu  geldiğinde ödeme yapmadan önce açıp bakarak Ürünü görün, elinize alın, inceleyin, ödemeyi öyle yapın..

Siparişleriniz sonrası sizi arayarak sipariş teyidi almaktayız.

Ürünlerimiz Hakkında Sormak istediğiniz tüm sorularınıza cevap veriyoruz.

Dilerseniz; “0530 783 7643” numaralı telefonumuza “Whatsapp ” üzerinden de Siparişlerinizi verebilirsiniz,
bizimle 24 saat irtibata geçebilirsiniz.