Bodybuilding Otoritelerinin Tercihi ORİJİNAL Balkan DANABOL!

Orijinal DANABOL!

Uygun Fiyata Artık Kolayca Kapınıza Teslim!

(+90)530 783 7643

Hemen Sipariş Ver- 7/24 Danabol Satış Hattı

Sipariş Ver

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ VE BİZİM FARKIMIZ NEDİR ?

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ!

* Kredi kartı numaranızı vermeyin !
* E-mail adresinizi de gerek yok !
* Telefon numaranızı vermeniz gerekli !
* Mini sipariş formu ile kolay sipariş verin!
* PTT kargo ve kapıda ödeme imkanı ile Orijinal BALKAN PHARMA Dianabol’ü; DANABOL ve CLENBUTEROLü ayağınıza getiriyoruz.
* Siparişleriniz en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.
* Kontrollü teslim seçeneği ile yolladığımız kargoyu  geldiğinde ödeme yapmadan önce açıp bakarak Ürünü görün, elinize alın, inceleyin, ödemeyi öyle yapın..

Türkiye’nin DANABOL & CLENBUTEROL satış merkezi

UYGULADIĞIMIZ KAPIDA ÖDEMELİ KONTROLLÜ TESLİM YÖNTEMİ VE KONTROL KODU TEKNOLOJİSİ BİLEŞİMİ OLAN BU SİSTEM TÜRKİYE’DE TEKTİR !
 

*   1 KUTU DANABOL -FİYAT SORUNUZ-

*   1 KUTU CLENBUTEROL -FİYAT SORUNUZ-

*   14 tl kapıda ödeme bedeli
*   kontrollü teslimat istenirse + 10 tl ptt kargo ile kapıda ödeme !!!

3 kutu ve üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA !!!

Not: Ürünlerimiz Sahte Ürünlerin Önüne Geçebilmek İçin,
Haziran sonu İtibarı İle Yeni Tasarım Kutuları ve 60 Tablet Yerine
100 Tablet Olarak Yeni Fiyatları İle Satışa Sunulacaktır.

* PTT KONTROLLÜ KARGO TESLİM SEÇENEĞİ İLE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE SİZLERE YOLLADIĞIMIZ ÜRÜNÜNÜZÜ AÇABİLİRSİNİZ !!!
* KARGONUZU AÇARAK ÜRÜNÜ İNCELEYİP, GÜVEN İLE ÖDEMENİZİ YAPAR, ÜRÜNÜ ÖYLE TESLİM ALIRSINIZ !!!

ÖDEME YÖNTEMİMİZ NEDİR ?

” Türkiye’nin DANABOL & CLENBUTEROL satış merkezi ”

Ürünlerimizi sadece PTT Kargo ile ve KAPIDA ÖDEME sistemi ile göndermekteyiz. Dilerseniz KONTROLLÜ TESLİMAT yöntemini de tercih edebilirsiniz.

PTT KARGO sadece nakit ödeme ile teslimat yapmaktadır. Kargonuz size ulaştığında ödeme yapmadan öce kargonuzu açıp bakma hakkınız vardır Çünkü ürünlerinizi dilerseniz +5 tl ödeyerek PTT’nin KONTROLLÜ TESLİM seçeneği ile sizlere yollayabiliriz.

Ayrıca Balkan Pharma ürünlerimizi de, (Örneğin Danabol ve Clenbuterol gibi) kutuyu açtıktan sonra blister üzerindeki 14 haneli Kontrol Kodu ile Balkan Pharma’nın internet sitesinden orijinal olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

​ Dilerseniz PTT KARGO görevlisini kısa süre kapıda bekleterek;   ÖDEMEYİ YAPMADAN ÖNCE bu kontrolü yapabilir, Balkan Pharma‘nın sitesine blisterdeki kodu girdiğinizde Orijinallik teyidi alır, ödemeyi de orijinalliğinden emin olmuş olarak ptt kargo personeline yapabilirsiniz.

Böylece; %100 Güvenli Satış Sistemimiz ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamış olursunuz.

ÖNEMLİ: Türkiye’deki birçok E-ticaret platformunda PTT KARGO’nin Kontrollü Teslim Seçeneği kullanılmadığından Ptt görevlilerinin bazıları kurumlarının sunmuş olduğu bu hizmet hakkında bilgi sahibi olmayabilirler.

Paketi açmanıza izin vermek istemeyen PTT KARGO görevlisi olursa,  bu gönderinin kontrollü Teslim gönderisi olduğunu belirtip;  paketi açma konusunda ısrarcı olunuz. Paketinizi açıp, güvenlik kodunuzu Balkan Pharma‘nın sitesinden kontrol ettikten sonra ödemeyi yaparak, Türkiye’de hiçbir yerde uygulanmayan %100 Güvenlikli Ödeme ve Teslimat Sistemimiz ile ORİJİNAL STEROİD almanın rahatını yaşayın.

Kontrollü Teslim Seçeneği için PTT ye ekstra ücret ödemekteyiz. Bu hakkınızı Dilerseniz Kullanın. Böylece,  Orijinal Ürün konusunda şüphesi olmadan  güvenle sitemizden alışverişinizi yapın.

BİZİM FARKIMIZ NEDİR ?

NASIL GARANTİLİ BİR SİSTEM UYGULUYORUZ!

Ürünleriniz, Sipariş verdiğiniz günün ertesi ilk iş gününde, PTT KARGO ile sizlere kargolanmakta; ardından kargo barkod kağıdınızın fotoğrafı sizlere gönderilmektedir. Barkod kağıdınızın sol üst köşesindeki KP00.. ile başlayan kod ile de PTT KARGO’ nun sitesinden kargonuzu her an takip edebilirsiniz.

Kargolarınızın tahmini teslimat süresi İstanbul içine 2 gün İstanbul dışına ise 3 gündür. Ürününüz verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Siparişlerinizi ev ya da iş adreslerinize vermek istemez iseniz,  en yakın PTT Şubesine de gönderilmesini isteyebilirler. Kargolarınızı en yakın PTT şubesine vermeniz halinde ürünün elinize geçme süresi  1 gün daha çabuklaşmaktadır.

Ev ve iş yerlerinize ulaşan kargonuzu, adresinizde bulunmadığınız için teslim alamamanız durumunda, kargonuz size en yakın ptt şubesine götürülerek  15 gün beklemekte, sonrasında tarafımıza geri dönmektedir.
PTT şubelerinin kargo teslim kısımlarında sıra ve kuyruk bulunmamaktadır, kimliğinizi göstererek, kargonuzu kolayca alabilirsiniz.

BALKAN PHARMA ORİJİNAL ÜRÜN KONTROL KODU İÇİN ; https://www.b-p.md/
PTT KARGO’nun gönderi takibi sitesi içinhttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Siparişleriniz sonrası sizi arayarak sipariş teyidi almaktayız.

Ürünlerimiz Hakkında Sormak istediğiniz tüm sorularınıza cevap veriyoruz.

Dilerseniz; “0530 783 7643” numaralı telefonumuza “Whatsapp ” üzerinden de Siparişlerinizi verebilirsiniz,
bizimle 24 saat irtibata geçebilirsiniz.